środa, 1 lutego 2012

Clooney i Złoty Glob

George Clooney ma nową dziewczynę, którą zaprezentował na rozdaniu Złotych Globów. To kolejna już ślicznotka, a po niej będą następne. Nie, żebym była złośliwa i źle jej życzyła, tylko wyciągam wnioski z przeszłości. Wspominam o tym, ponieważ jest ona niższa on George'a co według mnie nie zdarza się często. Niektórzy nawet twierdzą, że to nie najlepiej wygląda jak kobieta patrzy z góry na faceta... Hmmm...Według mnie tylko prawdziwy mężczyzna, pewny siebie i swojej wartości będzie ponad takie opinie, a jak wiadomo aktor ten sporo osiągnął w życiu. Jest przystojny, ma pieniądze, fajny dom we Włoszech, samochody, motory, no i fajne kobiety. Odebrał właśnie Złoty Glob za najlepszą rolę męską w filmie Spadkobiercy, którego był producentem. 
A dlaczego o nim wspominam? Bo bardzo go lubię:) To właśnie jego zdjęcie mam na ekranie komputera.
Właśnie takie!
Niestety nie widziałam tego filmu, a właściwie to chyba żadnego nominowanego. Mam straszne zaległości jeśli chodzi o kino. Niedługo rozdanie Oskarów, może jeszcze zdążę coś obejrzeć? Myślę, że powinien to być film Agnieszki Holland i jej film W ciemności. Spełniłabym swój patriotyczny obowiązek... A tak naprawdę to chcę go zobaczyć, bo to podobno bardzo dobry film!
***
A na koniec kartka z okazji narodzin chłopca, którą zamówiła moja siostra dla swojej szwagierki. 
Wykorzystałam papiery z candy i prezentu urodzinowego, stempelek to nowy zakup.Pomysł na buciki pochodzi od Agnieszki. Niektóre elementy są podklejone taśmą 3D dzięki czemu kartka według mnie wygląda ciekawiej.
Mam nadzieję, że karteczka się spodoba.

1 komentarz:

  1. o jak ja go lubię:D

    a takie zdjecie też chcę:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)