czwartek, 1 grudnia 2011

Proponuję...

Oto jest: GRUDZIEŃ!!! Wielkimi krokami zbliżają się święta. Coraz więcej ozdób, piosenek i reklam. Już się nie mogę doczekać, gdy ubierzemy choinkę! To będzie pierwsza w życiu Jasia!!! 
Święta to życzenia i prezenty. Na blogu u Pani M. jest notka o wysyłaniu kartek i taka uwaga, że teraz to raczej smsy...Nie chcę tak! Lubię otrzymywać kartki, niekoniecznie własnoręcznie wykonane. Długo później wiszą na lodówce!
Mam pewien pomysł, ale o tym troszkę dalej.
Odebrałam dzisiaj kolejny numer Filmu, do którego jak zawsze dołączony był film. Naszła mnie taka refleksja, że mam ich już sporą kolekcję. Większość z nich już widziałam, kilka mam podwójnie i tak sobie leżą bezsensu. Żal mi je wyrzucić, chociaż to nie są jakieś nowości.
I tu wracam do swojego pomysłu. Chętnie przekażę jakiś film zainteresowanej osobie. Warunek jest jeden: chciałabym dostać kartkę świąteczną (niekoniecznie własnoręcznie wykonaną). Jestem ciekawa, czy byłby ktoś chętny? Jeśli tak, to piszcie w komentarzach. Postaram się wybrać kilka i następnym razem przedstawić listę (myślę, że na początku będzie NINE ). Chętni będą mogli wybrać sobie dowolną pozycję. To jak? Są chętni?

3 komentarze:

  1. Bardzo piękne są te twoje kartki.Wykorzystuję pomysły do pracy z maluchami i Klubie Niani propaguje tę ideę. Zorganizowałyśmy konkurs na kartkę niani i dziecka , wyniki 7 grudnia. Przyślę zdjęcia.

    OdpowiedzUsuń
  2. a ja mam zamiar wysłać Ci kartkę nawet bez otrzymania filmu w zamian :)
    Buziaki dla Jasia - pierwsza gwiazdka Szymka to była magia ale już widzę, że w tym roku będzie jeszcze lepiej :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)