wtorek, 20 grudnia 2011

Ogrodniczki:)

Święta tuż, tuż, a ja już myślę o tym, co będzie później. 
Prezenty prawie wszystkie mam, zostało tylko ich zapakowanie, ale to już "pikuś". Właściwie to od wczoraj robiłam zaproszenia na roczek Jasia! Spotkamy się w święta z rodziną, więc będzie można wręczyć. 
Najdłużej zajęło mi zrobienie wzoru, później to już poszło sprawnie. Generalnie wszystkie miały być identyczne, ale zabrakło mi papierów. Kartki są w wersji mniejszej niż tradycyjne, tzn. 8cm x 13,5cm. Uznałam, że skoro to zaproszenia od dziecka, to będzie pasowała wersja mini... Na kieszonce pojawi się jeszcze napis: roczek Jasia:)
Oto one: Czyż te karteczki nie uśmiechają się do nas??? Muszę się przyznać, że inspirowałam się pracami innych dziewczyn, ale właściwie to nie wiem, kto wpadł na pomysł zrobienia ogrodniczek pierwszy...Nie chcę tylko, żeby ktoś posądził mnie plagiat.


Papiery z Wycinanki, reszta to z ostatnio wygranego candy.


Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze pod poprzednim postem.


Pozdrawiam czytających mojego bloga!


2 komentarze:

  1. Uśmiechnięte ogrodniczki - pomysłowe i jak dokładnie wykonane:) Kiedy Ty na to znajdujesz czas? Buziaczki dla Jasia:* - ciocia Justyna

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz niesamowity talent.Będę Cię obserwował jak pozwolisz.Pozdrawiam serdecznie i...zapraszam do mnie na kijki.ha..ha

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)