środa, 22 stycznia 2014

Walentynki 2014

keep calm and kiss me

     Wspomniałam ostatnio, że planuję spotkanie kartkowania. Jakie to szczęście mieć miejsce i sympatyczne towarzystwo, aby oderwać się od chaosu domowego i móc trochę "potworzyć". Sobota okazała się bardzo owocna, na pierwszy ogień poszły kartki z okazji Walentynek.

     Dzisiaj pokażę dwie kartki, które są nietypowe jak na to święto. Ze względu na kolory, a właściwie brak najbardziej typowego z tej okazji: czerwonego.

     Pierwsza w kolorach bardziej jesiennych, z grafiką, którą wykorzystałam wcześniej na kartce ślubnej.

     Kartka nr 2 w szarościach, które bardzo mi ostatnio pasują, także w ubraniach...


     Przy robieniu wszystkich kartek posiłkowałam się mapkami ze strony Mojo Monday. Polecam szczególnie tym, którzy nie mają pomysłu na kompozycję, albo mieli długą przerwę w kartkowaniu i potrzebują inspiracji (to ja!).

***
Dziękuję za odwiedziny i będzie mi bardzo miło, gdy napiszecie, co sądzicie o Walentynkach!
Pozdrawiam ciepło!

1 komentarz:

  1. Kartki śliczne! Ta z kalendarzem przepiękna! (fajna by była taka z ważną datą dla pary). Ja Walentynek nie lubię (kiedys nawet obchodziłam), ale że z moim obecnym Mężem obchodzimy miesięcznice i dzięki temu mamy swoje małe święta, które są dla nas mega ważne (13 lutego minie nam 90 miesięcy razem;) to Walentynki poszły w odstawkę. Okazji do świętowania mamy dość (naszych osobistych a nie razem z całym światem) a do okazywania miłości dla siebie mamy każdy dzień! Pozdrawiam ciepło - Kobiecemysli.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)