wtorek, 19 kwietnia 2016

Projekt "Przeczytaj & Podaj Dalej"


Pierwszego kwietnia rozpoczął się książkowy projekt pt. Przeczytaj & Podaj Dalej, który zorganizowały blogerki: Magdalena z Save the Magic Moments i Kasia z Books&Babies.  Postanowiłam się przyłączyć i przekazać do obiegu kilka moich książek.


Jako maniaczka książek, kupuję je namiętnie, wącham, czytam i gromadzę. Czasami wypożyczam rodzinie i znajomym, zdarzyło mi się przekazać bibliotece miejskiej ogromną torbę głównie lektur, sporadycznie odsprzedaję pojedyncze egzemplarze. Dziś postanowiłam pokazać stosik książek, które oddam w dobre ręce w zamian za inną pozycję.
książki do wymiany

 Książki, które chcę wymienić na inne


Wszystkie pozycje są w bardzo dobrym stanie, przeczytane raz. 

przeczytaj & podaj dalej
przeczytaj & podaj dalej
przeczytaj & podaj dalej
przeczytaj & podaj dalej
przeczytaj & podaj dalej


Jakich książek poszukuję?


Chętnie wymienię się na biografie, kryminały, ale nie pogardzę literaturą dla kobiet, szczególnie polskich autorek (Socha, Witkiewicz). Jeśli chcesz którąś z moich książek, a zaproponujesz coś preferowanych przeze mnie gatunków, pisz. Dobijemy targu:-) Jeśli marzy Ci się inna książka z mojej kolekcji, którą mogłeś widzieć na blogu, pisz śmiało. Może się dogadamy ;)


Jeśli chcesz dołączyć do wymiany, to:


-  napisz w komentarzu, jakie książki masz do oddania, oceń ich stan (idealny, bardzo dobry, dobry), napisz, jeśli spodobała Ci się któraś z moich książek
- przeczytaj komentarze innych czytelników, mogą tam znajdziesz coś, co Cię zainteresuje
- na blogu Kasi oraz na blogu Magdy trwa LINK PARTY, gdzie znajdziesz linki do innych blogów, gdzie zostały wystawione książki do wymiany. 
- u innych blogerów również zostawiaj komentarz, zwłaszcza tam, gdzie upatrzyłeś ciekawą książkę
- na facebooku umieść informację, że uczestniczysz w akcji #przeczytajipodajdalej organizowane przez @savethemagicmoments oraz @blogbooksandbabies. Umieść też listę swoich książek. 
- wszystkie szczegóły dotyczące wymiany, zwłaszcza koszty przesyłki, dogadaj z wybraną osobą na priv


Akcja #przeczytajipodajdalej organizowana przez @savethemagicmoments oraz @blogbooksandbabies trwa od 1 do 22 kwietnia.
Zapraszam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)