sobota, 15 września 2012

Jestem!

     No to mamy już pogodę iście jesienną! Dzisiaj poszliśmy z Jasiem na zakupy mimo deszczyku, a potem pobawiliśmy się na placu zabaw chociaż wiatr próbował urywać nam głowy. Żal mi lata, wakacji i słoneczka...
     Postanowiłam zrobić tym razem dla siebie taki mały albumik, aby przypominał miłe chwile. Wakacje spędziliśmy w drewnianym domku w lesie, więc postanowiłam, że nawiążę do tego formą.
Uwaga - sporo zdjęć!

Kwiatki własnej roboty!
Plotka!
Album składa się z pięciu kart, które sama wycięłam. Zużyłam właściwie trzy arkusze z tego zestawu i dołożyłam trochę dodatków z Lemonade i Magicznej Kartki.
A wy robicie sobie takie pamiątki?
***
Dziękuję za odwiedziny. 
Udanego (słonecznego) weekendu!!!

3 komentarze:

 1. A mi się dla siebie samej jakoś nie chce... Wolę film nakręcić :). Dla kogoś lub o kimś łatwiej niż o sobie. Świetny pomysł z kształtem albumu - bardzo mi się podoba :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja to mam jedynie problem z brakiem czasu, żeby zrobić coś dla siebie! Mam mnóstwo pomysłów, ale chyba zrealizuję na emeryturze, hehe.
   Dziękuję:)

   Usuń
 2. Świetny albumik! Bardzo fajny kształt i super, że nawiązuje do domku, w którym przebywaliście:) A pomysły stopniowo się zrealizują:) Jeszcze trochę i z małym razem będziecie ciąć papiery:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)