piątek, 13 lipca 2012

Blogowanie

     Gdyby przerobić znaną piosenkę, wyszłoby: blogować każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi, inaczej się udusi.
     Chyba nie ma dnia, żebym nie trafiła na jakiś interesujący blog. A co to znaczy dla mnie? Cóż, każdy kto zagląda do mnie wie, że interesuje mi kilka (?!) tematów. Zaczynając od filmów, kucharzenia, książek, dzieci (wychowania), poprzez modę i na ukochanym scrapbookingu kończąc. Co ciekawe, najbardziej sama cenię te blogi, które są "specjalistyczne". Mam wtedy wrażenie, że to jest prawdziwa pasja piszącego i jest ekspertem w tym co robi. Jakież jest moje zdziwienie, gdy okazuje się, że taka Pani lub Pan ma zwyczajnie w świecie kilka blogów! Pytanie tylko czy to źle? Nie...
     Moje blogowanie to był przypadek, taki eksperyment, który kontynuuję z różną częstotliwością. Przestoje wynikają częściowo z braku czasu, wyjazdów, ale także z braku tzw. weny. Nie chcę tak do końca pokazywać swojego życia prywatnego, żalić się, czy pisać jaki mam kolor paznokci. To dla mnie za mało. Zależy mi, aby zawsze coś ciekawego, według mnie wartościowego przedstawić. Mimo tych założeń, zdarzają mi się posty typu smierdu pierdu, za co gorąco moich czytelników przepraszam. Bo jak w tej piosence: "Czasami człowiek musi, inaczej się udusi".
     Jestem ciekawa Waszych ulubionych blogów, moja lista na pasku bocznym, którą aktualizuję co jakiś czas.Chciałabym także wiedzieć, co Was zachęca do zaglądania do mnie? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie z pochmurnego lasu:)

1 komentarz:

  1. ulubione blogi według mnie to te, do których przez przypadek kilka razy do nich trafię :-)
    Jednym czasem szukałam inspiracji na kartkę i tak trafiłam do ciebie :-) oczywiście po zabraniu inspiracji z sieci skończyło się tym że jej nie zrobiłam :-/ Ale u mnie to norma mam słomiany zapał :-/

    Pozdrawiam serdecznie ewanka ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)