piątek, 13 lipca 2012

Ankieta

Uwaga, uwaga!
Na blogu, na prawym pasku bocznym od góry, pojawiła się ankieta, której celem jest zaspokojenie mojej ciekawości. Jeśli jesteś stałym obserwatorem, albo "wpadłeś" tu przypadkiem Drogi Czytelniku, będzie mi bardzo miło jeśli wybierzesz jedną z opcji.
Dziękuję!

4 komentarze:

 1. Witam wakacyjnie. Z wielką przyjemnością oglądam twoje dzieła, niestety wykonanie ich to dla mnie Himalaje,ale może dam radę zrobic cos prostego. Lubie twoje recenzje filmów i ksiązek, czasem jakieś ploteczki.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja czytam o wszystkim co napiszesz z wielką pasją, ale Twoje prace zawsze mnie inspirują i wiele razy dzięki Tobie odkrywam wspaniałe możliwości scparowania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie umiem zaznaczyć jednego, bo niby trafiłam przez scrapbooking i bardzo lubię Twoje prace oglądać, ale lubię też Twoja (jak to napisałaś we wcześniejszym poście) pierdu - śmierdu ;). Ja tak lubię, mnie to pasuje^^, a jak zrobisz na wszystko osobny blog to pewnie nie ogarnę. Ja wbrew marketingowym prawom nie wchodzę dla informacji, inspiracji i ładnego wyglądu wyłącznie. Lubię to wchodzę i jest to niedefiniowalne ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zamierzam robić oddzielnych blogów, bo sama bym tego nie ogarnęła;P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)