środa, 22 lipca 2015

Co zjeść w nadmorskich Rowach poza rybą?

Zapowiadałam we wpisie o smażalniach w Rowach, że podpowiem, gdzie i co jeszcze warto spróbować zjeść nad morzem. Nie samą rybą człowiek żyje, prawda? Wiadomo, że nad morzem to koniecznie trzeba zjeść dobre lody. Są amatorzy tzw. kręconych, ale my w zeszłym roku okryliśmy Milkshake Bar i deser Fit i Git. Pozostaliśmy wierni. Bar mieści się przed samym wejściem na plażę, także tego...no wiecie... :)

lody nad morzemFit i git - jogurt mrożony i owoce sezonowe polane sosem truskawkowym... Mniam...
dobre lody nad morzem
Jasiu je małą porcję...
Obsługa uwija się, aż miło patrzeć. Składniki nakładają na naszych oczach, jak deser z Kit Kat, to wiesz, że nie będzie jakieś taniej podróby. Wszyscy wiedzą co robią, chętnie doradzają. Zwyczajnie w świecie polecam, nie tylko desery :)

Ja wiem, że jechać nad morze, żeby zjeść pizzę to może przegięcie, ale wierzcie mi - czasami warto! 


Dawno nie jadłam tak lekkiej, delikatnej pizzy. Cienkie ciasto, odpowiednia ilość dodatków, dobrze upieczone. Ceny jak na załączonym powyżej zdjęciu. Polecam.

Jak urlop i morze, to muszą być też gofry. Zamawialiśmy najczęściej z bitą śmietaną i świeżymi owocami. Żadne nutelle i żelowe mazidła nie wchodziły w grę. Nie mieliśmy ulubionego miejsca, tam gdzie było blisko w danym momencie, to zamawialiśmy.

gofry dla dzieci

A Wy co najchętniej jecie nad morzem? Albo zwyczajnie w czasie wakacji?