piątek, 6 lutego 2015

Niebanalna Walentynka!

     Są takie dni, że czuję, że jak nie wyjmę swoich przydasi, to się uduszę! Wczoraj tak było... Zmęczenie nie wygrało, tylko chęć stworzenia czegoś, co chodziło za mną od kilku dni.

     Pamiętacie mój albumik "pszczółkowy"z poprzedniego posta? Tak bardzo spodobało mi się połączenie czarnego i żółtego, że czułam, że muszę znowu to wykorzystać.

     Kilka dni temu Milena z Niepowtarzalnej Kartki pokazała nowe kartki z tablicową grafiką (do ściągnięcia za darmo) i mimo iż z nich nie skorzystałam to pomysł został w głowie.

     Janet z Digital Paper idealnie wpasowała się w moją potrzebę stworzenia czegoś na wyzwanie. Po pierwsze: chcę zgłaszać choć jedną pracę w miesiącu (tak, aby się mobilizować do pracy), a po drugie: grafiki Janet są tak urocze, że chętnie przygarnę choćby jedną.

     Za kilka dni Walentynki i dookoła widzę już czerwień z każdego miejsca w realu i sieci. Trochę na przekór tradycji postanowiłam zrobić kartkę niebanalną, ale nadal z wyzwaniem Kocham Cię... :) Myślę, że niejeden pan by się z takiej ucieszył, co myślicie?
    
     Mam tylko pewną wątpliwość jeśli chodzi o kolor róży, bo jak właśnie doczytałam:

"Żółty kolor róży kojarzony był zawsze z zazdrością, tymczasem kwiat ten ma o wiele milsze znaczenie. Żółta róża to symbol przyjaźni, radości, ciepła. Oznacza troskę, może być wręczona na pocieszenie."

     Może nie będziemy się czepiać symboliki, tylko uznamy, że tak pasowało i już?! :)

Kartkę zgłaszam na wyzwanie do Janet licząc po cichutku, że się spodoba...


Tymczasem dziękuję za uwagę i do następnego razu!
Udanego weekendu!

2 komentarze:

  1. Kartka jest świetna, róża pasuje jak ulał. A reszta to przesądy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Digital Paper dziękuje za wzięcie udziału w wyzwaniu styczniowym!
    ♥♥♥

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)