piątek, 12 lipca 2013

Przygotowania do porodu...

Jest mnie tutaj coraz mniej, a wkrótce zniknę na dłużej. Jestem w 37 tygodniu ciąży, przygotowania do porodu ruszyły pełną parą. Zakupy zrobione, miejsce na łóżeczko gotowe, ciuszki i dodatki wyprane i wyprasowane. Zostało mi jeszcze spakowanie torby do szpitala.


Ciągle się waham nad wyborem szpitala, ale po przeczytaniu wielu opinii w internecie i rozmów z mamami na osiedlu, na 99% zdecyduję się na szpital Św. Rodziny. Wiele dobrego słyszałam o pracującym tam personelu, więc pójdę za głosem rozsądku. Tym bardziej, że w tej chwili ciąża przebiega prawidłowo, a wczorajsze KTG "bez zastrzeżeń". Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze.

Tymczasem pokażę karteczkę, zrobioną jakiś czas temu pod wpływem potrzeby cięcia i klejenia :) Wyszła mi taka nietypowa kopertówka, w rozmiarze 13 cm x 13 cm, z papierów UHK, z sercami ze Stempell & Kartoon (chyba), z kawałkiem wstążki.

W miarę możliwości będę zaglądać na swoje ulubione blogi, postaram się także jeszcze zrobić kilka zaplanowanych wpisów, ale niczego nie obiecuję.
Pozdrawiam ciepło!

3 komentarze:

  1. Trzymam kciuki za szczęśliwe i bez problemowe rozwiązanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale cudna jest! po prostu elegancka i naprawdę piękna i ciekawa, super!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz mi komentarz :)